Overené zákazníkmi je tu po roku opäť aj vďaka vám

Z prichádzajúcou novou zimnou sezónou sa nám opäť po roku aj vďaka vám podarilo získať certifikát „Overené zákazníkmi“ od Heureka.sk. Certifikát pomáha riešiť hlavne otázku „kde si kúpiť a neprehlúpiť“.

V čom sme podľa vás najlepší?

Na prvých miestach v hodnoteniach sa vám najviac páči kvalita tovaru, rýchlosť doručenia a komunikácia so zákazníkmi. To nás veľmi teší, keďže každá recenzia je pre nás dôkazom že to robíme dobre, a snažíme sa stále zlepšovať. Či už tá dobrá alebo aj zlá.

Čo máme nové?

Noviniek za posledný rok máme pomerne dosť 😊 či už to je zmena látok na vyššiu triedu pri gumičkách Scrunchies, prechod na 100% bavlnený flis (fleece) pri našich zateplených winter setoch či dokonca aj nové šijacie stroje. Takýchto vecí môžeme menovať ešte dosť ale len ich spojením sa posúvame vpred a zlepšujeme kvalitu našich výrobkov.

Ako funguje Overené zákazníkmi?

Aby Heuréka dokázala odporúčať najlepší obchod, musí zvážiť oveľa viac aspektov, než iba cenu. Kvôli odbúravaniu strachu z on-line nakupovania a na zamedzenie zlých skúseností musí zohľadňovať predovšetkým kvalitu služieb obchodu (od poskytnutia kompletnej informácie o cene, dodržanie dodacej lehoty, po kvalitu komunikácie počas vybavenia objednávky …).

Na internete dnes existujú možnosti anonymne hodnotiť obchody – je to skvelý priestor na pošpinenie konkurencií a na seba chválu zo strany obchodu, bohužiaľ informačná hodnota je veľmi malá. Preto “Overené zákazníkmi” sa pýta naozaj iba používateľov s reálnou skúsenosťou na základe objednania. Cca 6 dní po vytvorení objednávky im pošle cielený dotazník, ktorý majú možnosť vyplniť. Dotazníky spokojnosti s väzbou na objednaný produkt odosielame na všetky zalogované objednávky, ktoré majú minimálny rozostup vytvorenia užívateľom 24 hodín. Na opakované nákupy bez informácie o objednanom produkte dotazníky odchádzajú v 14dennom intervale.

Zdroj: heureka.sk

 

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

    Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.