FAQ

Často kladené otázky

Produkty sa snažíme ušiť a odoslať do druhého dňa od prijatia objednávky. Objednávka by k vám mala doraziť do 3-4 pracovných dní.

Všetky produkty, ktoré u nás nájdete máme predpripravené a látku skladom. Na základe vašej objednávky následne do 24 hodín ušijeme presnú veľkosť a farbu ktorú ste si vybrali.

Ideálne je ich vyprať ručne, prípadne v práčke s programom ručné pranie na 30°C. Pri viacfarebných kombináciách látok odporúčame použiť obrúsky na zachytávanie farieb “Color Catcher” ktoré sú bežne dostupné v drogériách.

Pri každom produkte nájdete veľkostnú tabuľku. Ale ak si nieste istý výberom, kľudne nás kontaktujte a pomôžeme vám.

Dopravu zabezpečujeme Slovenskou poštou, Zásiekovňou alebo kuriérskou spoločnosťou (ReMax Courier Service, Slovenská pošta, SPS)

Aby sme uchovali kvalitu služieb, ponúkame vám riešenie automatickej voľby prepravy. Táto služba vyberie za vás najvýhodnejšieho prepravcu. V rámci služby môžete očakávať štandardnú kvalitu služby doručovanej kuriérmi – avizovanie sms, e-mailom, telefonické kontaktovanie, a viacnásobné doručenie v cene zásielky. Túto službu zabezpečuje Zásielkovňa s.r.o.

Všetky produkty šijeme priamo u nás v Košiciach. Aj z tohto dôvodu nie sme závislí na dodávateľoch a vieme vaše objednávky vybavovať rýchlejšie a kvalitnejšie.

Pri objenávke nad 70€ je doprava zadarmo. Pri objednávke do 69,99€ stojí doprava:

Slovenská pošta: 1,90€
Zásielkovňa: 2,50€
Kuriér: 4,50€

Za vašu objednávku môžete zaplatiť viacerými spôsobmi:

Platba kartou (stripe)
Prevodom na účet
Dobierka (príplatok vo výške 1,00€)

Samozrejme že sa dá. Stačí vyplniť tento formulár. Produkty musia byť nepoužité a v pôvodnom obale.