O nás 1
Náš príbeh

Slovenská handmade značka

Abadio je slovenská handmade značka módnych doplnkov. Naše produkty začínajú sa  výberom kvalitných materiálov a končia kvalitným výrobkom.

Našim cieľom je vyrábať kvalitné a štýlové výrobky, ktoré vydržia viac ako jedno použitie. Pri výrobe sa snažíme používať prevažne bavlnené materiály s minimálnym použitím umelých prímesí. Väčšina materiálov je certifikovaných OEKO-TEX 100 a sú vhodné aj pre najmenších. 

zákazníkov
0

Spokojní zákazníci po celom Slovensku

zal. 2020

Naša história

Náš príbeh začal spoločne s korona krízou v roku 2020. Počas prvej vlny sme boli nútení zatvoriť náš salón krásy a tak sme oprášili stroj a začali šiť rúška pre nás a našich známych. Všetky naše úspory sme investovali do látok a gúm a tento risk sa nám oplatil.

Skúsenosti zo štúdia odevníctva sa konečne vyplatili. Postupom času sa na nás začali valiť pozitívne recenzie a zvyšovali sa aj objednávky. Toto bol ten moment, keď vzniklo Abadio. Neustále pozitívne recenzie nás motivovali sa ďalej rozvíjať a tak sme pôvodný šijací stroj nahradili novými strojmi a začali šiť nové produkty.

Koncom septembra v roku 2020 sme sa rozhodovali či ostaneme len pri rúškach alebo rozšírime naše portfólio výrobkov. Prvým impulzom bola objednávka od slovenskej streetwearovej značky na ušitie nákrčníkov. Samotný nákrčník sa nám nezdal “in” a obľúbené sety boli na svete. Na jar 2021 sme rozšírili výrobu o jarné sety, gumičky do vlasov a čelenky, ktoré sa za pár dní stali bestsellermi.

Náša budúcnosť

Šijeme len to čo nás baví

Všetky naše nové produkty najprv šijeme, skúšame a dolaďujeme na nás, našej rodine a známych. Po tomto procese ich postupne pridávame do e-shopu aj pre vás. Máme v pláne aj nové kolekcie, prototypy sú hotové a keď sa pridáte do nášho newslettra, tak budete medzi prvými, čo sa o nich dozvedia.

metrov
0

Naša priemerná mesačná spotreba látok

O nás 2
naše hlavné vlastnosti

Snažíme sa fungovať lokálne a zároveň podporovať miestnych výrobcov.

Všetko si šijeme sami

Každý jeden produkt je spracovaný od strihania, šitia, žehlenia a balenia kompletne v našej réžii.

Vyberáme kvalitné materiály

Niekedy je to ťažké, kým nájdeme ten správny materiál, občas len na pár kusov, ale za tu kvalitu to stojí.

Minimalizujeme odpad

Látky sa snažíme využiť na maximum a tvoriť čo najmenší odpad. A darí sa nám to.