Slovenská handmade značka

FLOS LEK hydratačný antibakteriálny gél na ruky 50ml

4,99 

Hydratačný antibakteriálny gél na ruky s pantenolom a alantoínom.

Nie je na sklade

Umývanie rúk je jedným zo základných krokov, ktoré pomáhajú chrániť pred vniknutím nebezpečných mikroorganizmov do tela, vrátane koronavírusu. Ak chceme zaistiť hygienickú čistotu rúk na každom mieste, mali by sme mať so sebou antibakteriálny gél, ktorý umožní čistenie bez použitia vody. Antibakteriálna tekutina na ruky funguje dobre, keď sme vonku, v práci, na cestách, v telocvični, v autobuse alebo na schôdzkach a chceme si rýchlo vyčistiť ruky. Doma je najlepšie čistiť si ruky mydlom a tečúcou vodou.

Hydratačný antibakteriálny gél na ruky je určený na opakované použitie počas dňa. Nedráždi, nevysušuje, rýchlo sa vstrebáva a receptúra bez účinku „lepenia rúk“ zaisťuje príjemnú aplikáciu a pohodlie. Panthenol a alantoín obsiahnutý v antibakteriálnom zvlhčujúcom géli na ruky okamžite zvlhčuje, osviežuje, obnovuje čistotu rúk bez pocitu zovretia, pálenia a sušenia. Koža na ruky zostáva príjemne hladká a hebká na dotyk.

Hydratačný antibakteriálny gél na ruky s pantenolom a alantoínom obsahuje etylalkohol, ktorý pomáha udržiavať hygienickú čistotu. Vďaka extrémne ľahkej konzistencii sa dobre rozotiera aj na ťažko dostupných miestach medzi prstami.

 

Účinné zložky:

Etylalkohol – prípravky založené na etylalkohole (iné názvy: lieh, etanol) účinne znižujú väčšinu baktérií a vírusov, a preto sa môžu používať ako dezinfekčné prostriedky.

Panthenol – upokojuje a regeneruje podráždenú pokožku.

Alantoín – má zvlhčujúce a upokojujúce vlastnosti.

INGREDIENTS (INCI): Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract, Panthenol, Allantoin, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PPG-26-Buteth-26, Carbomer, Triethanolamine, Parfum

Použitie:

Malé množstvo gélu rozotriť v dlaniach. Neoplachovať. Odporúča sa používať gél na ruky ak sú potrebné jeho antibakteriálne vlastnosti, ak nie je k dispozícii mydlo a voda.